Obchodní podmínky

Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.obuvmusilova.cz,provozovatelem je Zdenka Musilová, IČO: 67047726, DIČ: CZ6661190261, nám.Míru 97, 67974 Olešnice na Moravě, zapsána v registru živnostenského úřadu města Boskovice č.j.ZUB-211-1417498 ev.č.370102-8561

 Kupující (spotřebitel) – zákazník nakupující zboží z internetového obchodu.

Prodávající (dodavatel) – osoba, která dle podnikatelské činnost dodává kupujícímu zboží.

Kupní smlouva – kupní smlouva je uzavřena okamžikem odeslání objednávky ze strany zákazníka, čímž vznikají mezi prodávajícím a kupujícím vzájemná práva a povinnosti. Uzavřením kupní smlouvy (odesláním objednávky) se kupující zavazuje řídit se těmito obchodními podmínkam .

Způsob objednání zboží:
Zboží zobrazené na e-shopu www.obuvmusilová.cz je možné objednat prostřednictvím objednávkového formuláře. Popřípadě telefonicky či emailem. Osobní data, která uvedete během objednání zboží na e-shopu www.obuvmusilova.cz nebudou poskytnuta třetím osobám a slouží výhradně pro potřeby obchodu a vyřízení Vaší objednávky, případnou komunikaci mezi obchodem a Vámi.

Přijetí a vyřízení objednávky:
Každá objednávka uskutečněná prostřednictvím internetového obchodu www.obuvmusilova.cz je závazná a o jejím potvrzení ze strany prodávajícího je zákazník informován emailem.
Veškeré zboží zobrazované v e-shopu je skladem a objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém byly přijaty.

Platební podmínky a doprava zboží:
Prodávající se zavazuje prodat kupujícímu zboží v ceně, která je aktuální u daného výrobku v okamžiku přijetí objednávky prodávajícím, k této ceně je připočteno poštovné.
Zboží zasíláme přepravní společnosti PPL.

-zboží zaslané na dobírku po ČR poslané PPL - poštovné 135 Kč.

-při platbě předem na účet ČR poslané PPL - poštovné 99 Kč.

V případě platby  na dobírku

- objednávka přijatá do 12.00 je vyexpedována týž den

- objednávka přijatá po 12.00 je vyexpedována následující pracovní den

- objednávka přijatá o víkendu či ve svátek je vyexpedována nejbližší pracovní den


V případě platby: předem na úcet 1361196349/0800

- objednávka je vyexpedována týž den, ve kterém je platba připsána na náš účet, pakliže se tak stane do 12.00, pokud je částka připsána později, je objednávka vyexpedována následující pracovní den


- objednávka přijatá o víkendu či ve svátek je vyexpedována nejbližší pracovní den


Zásilky jsou doručovány následující pracovní den po dni expedice zboží

Pokud není z technických nebo jiných důvodů možné z naší strany tento termín splnit, je o tom zákazník emailem nebo telefonicky informován.

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Odstoupení od kupní smlouvy:
Kupující má v souladu s občanským zákoníkem právo do 14 dnů ode dne převzetí zboží toto zboží vrátit bez udání důvodu – tedy odstoupit od kupní smlouvy. Kupujícímu pak bude navrácena celá fakturovaná částka (tedy i včetně poštovného). Poštovné se nevrací pouze v případě, že kupující zakoupil více párů obuvi a nevrací všechny, tzn. některý z nich si ponechává. Náklady spojené s návratem zboží na adresu provozovny prodávajícího hradí kupující sám. Pokud se rozhodnete pro odstoupení od kupní smlouvy :

  1. Vrácené zboží musí být nepoškozené, nesmí jevit známky používání. V případě, že zboží bylo používáno, vyhrazuje si prodávající právo snížit vracenou částku o hodnotu, kterou zboží použitím ztratilo.
  2. Uložte zboží (všechny jeho části) do původního obalu a to včetně veškeré dokumentace – nezapomeňte přiložit originální doklad o koupi (daňový doklad), záruční list a další dokumenty.
  3. Původní obal musí být nepoškozený a chráněný proti poškození. Krabice se nesmí polepit lepící páskou (to znamená, že na ni nesmí být nic napsáno - (např. adresa odesílatele a adresáta). Krabice musí být zabalena do fólie, papíru či jiného vhodného obalu (v případě odeslání zboží na reklamaci, stačí zaslat zboží v jakémkoliv i neoriginálním obalu. Pokud bude zboží vráceno v poničené, potrhané, polepené či popsané krabici, bude zákazníkovi z vracené částky za toto zboží odečten poplatek 50 Kč sloužící k zajištění nového adekvátního obalu a štítků k polepení tohoto obalu.
  4. Jako součást balíku s vráceným zbožím odešlete při odesílání balíku na naši adresu vrácenku s vyplněnými údaji
      a připojte datum a svůj podpis.
  5. Balík označte nápisem „Vrácené zboží“ a balík odešlete doporučeně, nikoliv na dobírku (takový balík nebude  převzat).
  6. Náklady na vrácení zboží hradí kupující.
  7. Peníze za vrácené zboží budou odeslány na Vámi udaný účet do 3 pracovních dnů ode dne doručení vráceného zboží a informujícího o rozhodnutí odstoupit od kupní smlouvy na adresu provozovatele internetového obchodu www.obuvmusilová.cz (Obuv Zdenka Musilová,nám.Míru97, 679 74 Olešnice na Moravě). Pokud si přejete vrácení peněz složenkou, bude Vám z vrácené částky za zboží odečten manipulační poplatek 40 Kč.
  8. Odstoupení od kupní smlouvy je možné do 14 dnů (určující je datum  České pošty) ode dne doručení zboží kupujícímu a musí obsahovat všechny výše zmíněné náležitosti. Nezapomeňte prosím na přiložení vrácenky (případně zaslání emailu) vyjadřujícího Vaši vůli odstoupit od kupní smlouvy. Pokud vrácenka (email) nebude odeslán taktéž ve lhůtě 14 dnů, nemůže být odstoupení od kupní smlouvy považováno za platné.


Výměna zboží:
Pokud kupující po doručení zboží zjistí, že zakoupená velikost či šíře obuvi mu nevyhovuje, může požádat o výměnu zboží za jiné, případně za jinou velikost. Výměna je možná pouze u nepoužitého zboží. V případě výměny za jiné zboží je kupující povinen doplatit prodávajícímu částku, o kterou je nové zboží dražší než původní, v případě, že je nové zboží levnější než původní, je naopak prodávající povinen vrátit kupujícímu částku, o kterou je toto nové zboží levnější.

Náklady spojené s návratem zboží na adresu provozovny prodávajícího hradí kupující sám. Kupující je povinen před odesláním zboží zpět na adresu prodejce oznámit prodejci, emailem nebo telefonicky, že žádá o výměnu. Náklady na doručení vyměněného zboží kupujícímu hradí prodávající (při výměně zboží tedy neplatíte další poštovné). V případě, že zákazník žádá o výměnu opakovaně ("výměna vyměněného zboží"), je mu při každé další výměně účtováno poštovné 150 Kč.

Pakliže není výměna možná (např. není na skladě požadovaná velikost a kupující nemá zájem o výměnu za jiné zboží), jsou odeslány kupujícímu peníze za zboží zpět na jeho účet do 3 pracovních dnů ode dne doručení vráceného zboží prodávajícímu (dojde tedy k odstoupení od kupní smlouvy).

Barva zboží:
Barva obuvi na fotografiích se může v některých případech mírně lišit.

Reklamace:
Postup při reklamaci se řídí dle reklamačního řádu.

Ochrana osobních údajů:

Kupující souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly prodávajícím zpracovávány a uchovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, za účelem zasílání obchodních sdělení jako je např. potvrzení přijaté a odeslané objednávky. Kupující má právo případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním. Prodávající se zavazuje osobní údaje kupujícího neposkytnout jiným třetím subjektům než smluvnímu přepravci za účelem dodání zboží.

 

Novinky